تبلیغات
آموزش كاردستی بدلیجات شینیون خیاطی نقاشی - نقاشی وان استروک/دکوراتیو

آموزش كاردستی بدلیجات شینیون خیاطی نقاشی

همه چی شیكش خوبه كه ما داریم

  برای شروع بهتر است از نقاشی وان استروک شروع کنید به عقیده من وان استروک پایه نقاشیهای دکوراتیو میباشد. در ضمن احتیاج دارید به چند رنگ آکرولیک ( پایه این رنگها آب است یعنی با آب رقیق میشود و با آب شسته میشود ولی اگر رنگ خشک شود به هیچ عنوان با آب و هر ماده دیگر قابل پاک شدن نیست مگر با سنباده) - مثل سبز روشن و تیره برای کشیدن برگها - رنگ صورتی تیره و روشن یا قرمز یا بنفش وزرد  ... برای کشیدن گلها - سفید و کرم برای سایه ها و... 

 قلمهای مناسب برای وان استروک  قلم موهای سرتخت - قلم های  سرگرد یا زبان گربه  -  قلم های آبرنگ  همگی در سایزهای مختلف  همچنین قلم صفرنیاز است . برای تمرین  بهتر است کاغذ ی باشد که قلم آغشته  به رنگ بتواند از روی آن راحتتر بلغزد از اینرو کاغذ های مناسب خطاطی را پیشنهاد میکنم ولی چندان مهم نیست شما میتوانید روی هر کاغذی تمرین کنید روی سطحهای پلاستیکی - یا فلزی دور انداختنی روی کاغذ باطله های مناسب برای تمرین و غیره   -    زیاد سخت گیر نباشید!
1- به عقیده من برای شروع سه رنگ تهیه کنید مثل کرم - سبز و صورتی یا قرمز یا هررنگ گلی که دوست دارید. 
 2- یک قلم سرتخت متوسط یک قلم سر گرد متوسط و یک قلم آبرنگ متوسط و یک قلم صفر.
به عقیده من اگراز جایی که این وسایل را تهیه میفرمایید کتابی در مورد وان استروک و چند سی دی  آموزشی تهیه کنید خیلی بیشتربهتون کمک خواهد کرد.
بعد از اینکه در نقاشی وان استروک تجربه کافی کسب کردید با به کار گیری آن تکنیک میتوانید به راحتی تمرینهای ژستوا و تمرینهای  نقاشی دکوراتیو را پشت سر گذاشته و به کار گیرید.

موفق و پیروز باشید
طبقه بندی: نقاشی وان استروک/دکوراتیو، 
برچسب ها:نقاشی وان استروک/دکوراتیو، نقاشی وان استروک، نقاشی دکوراتیو، وان استروک/دکوراتیو، نقاشی،  
[ یکشنبه 8 تیر 1393 ] [ 11:42 ق.ظ ] [ ] نظرات           


.